Zákaznická linkaikona telefonu595 172 800
CZK
CZK
EUR
EUR
PLN
PLN

Barva COLORIS 200 PR fialová (08), 250 ml

Informace k tomuto produktu Vám poskytne
Bronislav Hlaváč
Bronislav Hlaváč
Barva je velice vhodná pro použití v samonamáčecích razítkách. V podušce vydrží delší dobu (dny) bez zaschnutí. Vhodná pro značení lakovaných i nelakovaných kovů, gumy, dřeva, PVC, plastů, přírodní tkaniny např. bavlna a dalších materiálů.

Odstín
Balení

1 064,- Kč
880,- Kč bez DPH
Na dotaz ?
ks Množství

Popis
Vlastnosti:
Použití této barvy je velice úsporné, poskytující intenzivní barevné značení. Barvou 200 PR, 200 PR/P můžete značit také bavlnu (při použití speciálního pojidla), kterou je možno prát po 4-5 hodinách.

Barva 200 PR a 200 PR/P je vhodná do samonamáčecích razítek, ale i tak je její životnost kratší než u klasické barvy na vodní bázi. Na druhou stranu zasychá na neporézním povrhu. Vykoupeno to je bohužel tím, že časem zaschne i v razítku.
Proto je nutno barvu pravidelně doplňovat, dolaďovat ředidlem a občas vyměnit i kompletní polštářek.
Zákazníci, kteří požadují tuto barvu do samonamáčecího razítka volí cestu častější výměny polštářku, kdy si objednají do zásoby nějaké suché polštářky a pak poškozené nahrazují.

Použití:
Barva Coloris 200 PR a Coloris 200 PR/P je vhodná pro značení lakovaných i nelakovaných kovů, gumy, dřeva, PVC, různých plastů, přírodní tkaniny např. bavlna, len, umělá (syntetická) vlákna např. polyester, umělé hedvábí, nylon, perlon, elastin, polyakryl. Před značením umělých vláken doporučujeme provést zkušební test.

Doba schnutí:
~ 3 - 5 min. (plech)

Materiál na razítko:
guma

Podušky a zásobníky:
Doporučujeme použít podušky typu Mark II, PU pěnové, FELT PLATE a SOLI PLATE

Ředidlo / čistící prostředek:
Ředidlo 420

Dostupná balení:
50 ml/g – 250 ml/g – 1 000 ml/g

K barvě doporučujeme dokoupit ředidlo k naředění optimální hustoty barvy, popř. čistící roztok pro čištění razítka či jiného použitého nástroje. Pokud používáte nesamonamáčecí razítko, tak doporučujeme speciální podušku. Toto doplňkové zboží je v záložce SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ.

Doporučujeme všechny barvy vždy před použitím důkladně protřepat a nechat chvíli ustát. Zvláště i pigmentovaných barev dochází k usazování pigmentu.

Pokud si nejste jisti správným výběrem barvy, provedeme Vám test vhodnosti barvy na požadovaný vzorek materiálu a doporučíme vhodnou barvu.

Komentáře

Ještě nikdo nepřidal svůj názor na tento produkt. Buďte první!

Diskuze k produktu
Jméno: Titulek:
E - mail:  
Text:
odeslat


KATEGORIE
Informace

Facebook Audit-web Shops, s. r. o.   Instagram | Audit-web Shops, s. r. o.   YouTube Audit-web Shops, s. r. o.

Audit-web® Shops, s. r. o., 747 23 Bolatice, Průmyslová 989/12a, e-mail: info@auditweb.eu, tel.: 595 172 800

© 2012 - 2024, Audit-web® Shops, s. r. o.

Powered by Shopcentrik