Zákaznická linkaikona telefonu800 260 800
CZK
CZK
EUR
EUR
PLN
PLN

Barva COLORIS 121 P bílá pigmentovaná (21), 250 g

Informace k tomuto produktu Vám poskytne
Bronislav Hlaváč
Bronislav Hlaváč
Barva Coloris121 P je rychleschnoucí, pigmentovaná barva na solventní bázi, která je určena pro značení dobře absorbujících materiálů. Vhodná je pro značení např. kartónů, surového dřeva, jutových a papírových pytlů.

Odstín
Balení

1 376,- Kč
1 137,- Kč bez DPH
Na dotaz ?
ks Množství

Popis
Vlastnosti:
Vysoce kvalitní pigmentace barev zaručuje ostrý a odolný tisk, který si zachovává svou barevnost na slunci po dobu mnoha měsíců.

Použití:
Doporučujeme pro značení kartónů, surového dřeva, jutových a papírových pytlů a jiných absorpčních materiálů.
Touto barvou je možné značit také opracované dřevěné a kovové povrchy. Při tisku větších motivů doporučujeme použití štětce a šablony nebo válečků na nanášení barvy.

Doba schnutí:
~ 60 - 90 sec. (kov)

Materiál na razítko:
guma nebo speciální fotopolymery

Podušky a zásobníky:
Pro manuální značení doporučujeme podušky typu FELT PLATE, SOLI PLATE. Pro automatické značení doporučujeme tiskové systémy se zásobníky inkoustu.

Ředidlo / čistící prostředek:
Řddidlo 121

Dostupná balení:
50 g – 250 g – 1 000 g

K barvě doporučujeme dokoupit ředidlo k naředění optimální hustoty barvy, popř. čistící roztok pro čištění razítka či jiného použitého nástroje. Pokud používáte nesamonamáčecí razítko, tak doporučujeme speciální podušku. Toto doplňkové zboží je v záložce SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ.

Doporučujeme všechny barvy vždy před použitím důkladně protřepat a nechat chvíli ustát. Zvláště i pigmentovaných barev dochází k usazování pigmentu.

Pokud si nejste jisti správným výběrem barvy, provedeme Vám test vhodnosti barvy na požadovaný vzorek materiálu a doporučíme vhodnou barvu.


KATEGORIE
Informace

Facebook Audit-web, s. r. o.   Instagram | Audit-web, s. r. o.   YouTube Audit-web, s. r. o.

Audit-web® Shops, s. r. o., 747 23 Bolatice, Průmyslová 989/12a, e-mail: info@auditweb.eu, tel.: 595 172 800, zelená linka 800 260 800

© 2012 - 2022, Audit-web® Shops, s. r. o.

Powered by Shopcentrik